VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

Ogled zmagovalne tekme slovenskih košarkarjev

Ponedeljek. Običajen kot vsi ostali ponedeljki? Ne…tokrat nekoliko drugače. Vsi pod vtisi košarkarske tekme in EVROPSKEGA NASLOVA naših košarkarjev.

V našem vrtcu posebno pozornost posvečamo gibanju in športnim dejavnostim. Že od malih nog otrokom omogočamo raznoliko in pestro gibalno okolje. Del tega pa je tudi seznanjanje z različnimi športi ter razvijanje temeljnih vrednost (spoštovanja, strpnosti, odgovornosti,delovnih navad itd.), ki so temeljni dejavniki, ki jih potrebuje vsak športnik. Zato smo si v telovadnici vrtca ogledali zadnjo četrtino zmagovalne tekme naših košarkarjev. V navijaškem duhu smo navijali in držali pesti za naše zlate fante. Veseli, ponosni in ob navijanju smo zakorakali v nov teden. BRAVO EVROPSKI PRVAKI!

 

Vzgojiteljice