VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

Čarobni december pri pikapolonicah

V čarobnem mesecu decembru smo veliko ustvarjali in se družili z otroki iz ostalih skupin. Izdelali smo praznično dekoracijo v garderobi in v igralnici. V začetku meseca nas je obiskal prvi dobri mož Miklavž, ki nas je razveselil s čisto pravim snegom. Izdelovali smo voščilnice iz gumbov in filca ter svečnike. Posladkali smo se s prazničnimi piškoti, ki smo jih pripravili skupaj z otroki iz skupine metuljčkov. Prepevali smo pesmi o Dedku Mrazu in zimi ter rajali ob praznični glasbi. V večnamenskem prostoru smo si ogledali različne predstave in nastope osnovnošolcev, ki so nam polepšali praznični december. Skupaj z otroki iz ostalih skupin smo rajali ob veliki novoletni jelki v večnamenskem prostoru. Zadnji dan pred počitnicami nas je obiskal tudi Dedek Mraz, ki je za nas pripravil lutkovno igrico Volk in sedem kozličkov ter nas razveselil z novimi igračami.