Mravlje v novembru

V novembru smo imeli veliko obiskov, hospitacij in nastopov. Otroci so se zelo izkazali. S svojo delavnostjo so navdušili naše goste. Nadaljevali smo jesensko temo.
Obiskala nas je vzgojiteljica Suzana in z nami izvajala dejavnost z lutkami Razbita buča. Otroci so si najprej ogledali lutkovno predstavo in nato sami igrali, izdelali sceno in lutke.
Medicinska sestra in nam povedala zgodbico. Ob njeni asistenci smo si umivali zobe.
Gostili smo Zeleni nahrbtnik in Zmajčka Jurčka. Izdelali smo prototip telefona na igrišču. Na koncu smo Zeleni nahrbtnik odnesli na 4. Škofije, kjer smo ga predali dekanskim otrokom.
Poslušali smo pravljico Pod medvedovim dežnikom, igrali smo se s prstnimi lutkami. Izdelali smo skupno jesensko sliko iz naravnih materialov. Plesno so se izražali na temo Sprehod v gozd.