VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

Metulji v decembru

December je bil poln presenečenj. Okrasili smo jelko in igralnico. Veliko skupnih dejavnosti je družilo skupine v vrtcu. Začelo se je s prednovoletnimi delavnicami za starše, kjer smo ustvarjali iz različnih materialov. Ogledali smo si igrici dijakov srednje vzgojiteljske šole Izola (»ŽIVALI V JESENI» in  »SARA V SVETU SANJ»), študentje pa so nam v sodelovanju z DPM Koper zaigrali glasbeno pravljico »DOGODIVŠČINE TVOJE FRNIKOLE«. Kot vsako leto pa smo tudi letos vzgojiteljice pripravile igrico »ZAJČKOVA HIŠICA«. Izdelali smo voščilnice za starše in ostale prijatelje v vrtcu. Tiskali snežinke, pripravili praznični ples in kosilo ob svečkah in glasbi. S skupino pikapolonice smo se družili na čajankah ter skupaj pekli piškote. Mmmmmmm…..bili so slastni. Zadnji teden nas je s svojimi plesalci, učenci OŠ obiskala plesna šola Animagus, Twirling, ritmično – gimnastična skupina OŠ Škofije, harmonikarji OŠ Škofije, pevski zbor OŠŠkofije ter zadnji dan tudi Dedek Mraz z darili za pridne otroke. Kar nam je vreme in čas dopuščal smo se igrali na igrišču in sprehodili po okrašenih Škofijah.