VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

Obvestilo o stavki

Spoštovani starši,

zaposleni v slovenskih osnovnih šolah in vrtcih  bomo 14. marca letos sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, da bi izrazili nestrinjanje z neustreznim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter nesprejemljivo nizkim vrednotenjem dela izobraževalk in izobraževalcev.

Celotno besedilo o stavki lahko preberete TUKAJ.

Na dan stavke, v sredo, 14. marca letos, bodo vrtci tako zaprti.

Za otroke, ki bi v sredo, 14. 3. 2018 res nujno potrebovali varstvo bo le-to organizirano v vrtcu v času od 7. ure do 15.ure. Prosimo vas, da nam najkasneje do ponedeljka, 12. 3. 2018, do 8. ure sporočite, ali to varstvo res nujno potrebujete.

Prisotnost otroka obvezno sporočiti na telefon 056626580 (tajništvo šole), gsm 041640302 (vrtec) ali po elektronski pošti o-okskofije.kp@guest.arnes.si. Otrok bo v vrtcu/šoli dobil le hladen obrok.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo.

 

Glavni stavkovni odbor SVIZ