SREČANJE S STARIMI STARŠI 2018 ZA SKUPINE POLŽI, ČEBELE, PIKAPOLONICE TER METULJI

V četrtek, 10. maja 2018, smo stare starše gostili tudi v štirih mlajših skupinah vrtca.

POLŽI, ČEBELE, PIKAPOLONICE TER METULJI smo za “none in nonote” (vemo tudi za enega “pranonota”) najprej pripravili program iz pesmic, plesov, deklamacij, uganke ter otroških iskric.

Zelo veselo vzdušje sta dodatno “dvignila” prav prijetna harmonikarja, šolarja, Karlo in Bogdan, smo pa imeli tudi najboljše občinstvo, ki nas je s svojim ploskanjem zvesto spremljalo že od prihoda prvih nogic na “oder”.

Skupnemu delu srečanja  je sledilo druženje po skupinah. Starejši skupini sta še naprej uživali na igrišču, mlajši pa na terasah igralnic.

K pogostitvi se je, seveda, podal iskren in prijeten klepet, obilje nasmehov ter topli stiski rok.

Starim staršem smo v spomin, ki naj nas vse skupaj čim dlje in čim večkrat objame, podarili vazice, ki smo jih izdelali v vrtcu.

Hvala prav vsem, ki ste bili del tega posebnega doživetja.

BELMA MUTNICA