VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

Žabe v maju in juniju

V maju smo nadaljevali s spoznavanjem našega telesa. Dotaknili smo se teme o zdravem prehranjevanju, pomenu gibanja in skrbi za zobe. Skupaj s skupino Ribe smo imeli orientacijski pohod. Uspešno opravljene naloge so nas vodile v gozd ob potoku. Tam smo se srečali s številnimi izzivi, za katere smo skupaj iskali rešitve in se prepustili ustvarjalnemu navdihu.

V juniju so nas obiskali reševalci. Predstavili so nam svoj poklic in sredstva, ki jih pri svojem delu uporabljajo. Na Zgornjih Škofijah smo obiskali družino s konjički poniji. Njihovega mladička smo nekateri videli prvič. Za vložen trud pri doseganju gibalnih nalog v športem programu Mali sonček smo dobili priznanja. Zaključno srečanje s starši smo imeli na igrišču pri balinišču na Spodnjih Škofijah. Imeli smo se lepo.