VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

Sove oktobra

Jesen nam je prinesla veliko pestrih dejavnosti. Začeli smo s Tednom otroka, v katerem smo izvajali dejavnosti skupaj z ostalimi skupinami. Ogledali so si film Gozdne živali. Igrali so se s senčnimi lutkami. Preštevali so želodke, jih dodajali, odvzemali. Reševali so delovni list – grafomotorika. Hospitirali so dijaki vzgojiteljske šole iz Izole. Izdelali in preizkušali smo čutno pot.
Nadaljevali smo s temo Gozd v jeseni. Z voščenko so tiskali listje, okrasili smo našo garderobo. Ogledali so si lutkovno predstavo Lisička zvita tička.
Medicinska sestra nam je povedala in pokazala kako se skrbi za svojo varnost in kako se reagira v primeru poškodbe.
Ogledali smo si lutkovno predstavo Črkarije, tudi sami so uživali, ko so črkam posojali glasove.