VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

Polži v decembru

Na novoletnih delavnicah smo s starši ustvarjali različne izdelke, v naši skupini papirnate novoletne okraske. V telovadnici smo z okraski od doma okrasili veliko jelko. Vsakodnevno smo poslušali novoletno glasbo, plesali, igrali z ropotuljicami in na tamburine, vzgojiteljice so prepevale zimsko novoletne pesmi. Ob plesu in pri počitku nas je spremljala tudi barvna luč. Na novoletni ples ob lučkah smo povabili prijatelje iz skupine Čebele in Pikapolonice. Večkrat smo se igrali z otroki iz skupine Čebele. V prazničnem tednu smo imeli pester program. V telovadnici smo si ogledali predstavo »Mojca pokrajculja« (strokovne delavke), »«Božična zmeda« (društvo prijateljev mladine), »Maček muri« (otroci skupine Žabe) in pevski nastop šolskega pevskega zbora. Eno dopoldne smo Polži, Čebele, Pikapolonice in Metulji skupaj rajali v telovadnici. Zadnji dan, pred novoletnimi počitnicami, nas je obiskal dedek Mraz, kateri nam je tudi pripovedoval pravljico ter pustil darila v igralnici pod jelko.