VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

Uspešno smo zaključili 8. tek Škofije tečejo

ŠD Tekači z obale in OŠ Oskarja Kovačiča Škofije sta svoj osmi tek na Škofijah izpeljala tako prijazno do tekačev kot prejšnja leta. Na desetkilometrski progi, speljani po Parencani, sta bila najhitrejša med 76 odraslimi tekači  Jaka Grže in Elena Safonova.

Tekači so k izvedbi teka pripomogli s prostovoljnimi prispevki, ki bodo namenjeni v dobrodelne namene. V zameno niso dobili samo teka, temveč tudi številna in slastna okrepčila iz rok prizadevnih organizatorjev. Vsako leto se na seznam tekačev vpiše nekaj novih, pa tudi kakovost tekmovalcev se vzpenja. V teku se je merilo tudi nekaj več kot 50 otrok iz okoliških šol in vrtca na Škofijah.

Za prijetno vzdušje so poskrbele plesalke N 1 Dance Team, tekači so lahko pomerili in kupili nove tekaške copate znamke Raidlight, se seznanili in pobliže spoznali delovanje defibrilatorja, navijači pa so aktivno spremljali in spodbujali prihod tekmovalcev v cilj.

Bilo je zelo lepo!