VRTEC ŠKOFIJE (OŠ Škofije) (05) 6626 580
 

KAJ SE JE DOGAJALO PRI METULJIH POZIMI?

V mesecu januarju smo prepevali pesmi o zimi, pripravili umetni sneg in spoznavali zimske športe. Pripravili smo tudi nekaj poizkusov in opazovali kako se različne snovi mešajo z vodo. Razveselil nas je tudi čisto pravi sneg s katerim smo se poigrali na igrišču. Obiskala nas je Mijina mama in skupaj smo posadili čebulice.

Mesec februar smo posvetili spoznavanju barv in kulturi. Barve smo med seboj mešali in odtisnili barvne milne mehurčke.
Seznanili smo se z življenjem Franceta Prešerna, spoznali in izdelali slovensko zastavo ter poslušali slovensko himno. Pogovarjali smo se o kulturnem obnašanju.
V telovadnici smo si v okviru kulturnega tedna ogledali različne dejavnosti skupaj z otroki iz ostalih skupin.