DRAGI OTROCI, STARŠI IN VSI OSTALI, KI NAS POZNATE,

PONOVNO SMO SE ZNAŠLI V ZAHTEVNIH “KORONA” OKOLIŠČINAH, KI ŠE NE JENJAJO. PONOVNO TUDI MISLIMO NA VAS, KER NAS TO NAVDAJA Z VESELIMI, DOBRIMI IN OSMIŠLJENIMI OBČUTKI. UPAMO, DA STE ZLASTI ZDRAVI, VERJAMEMO PA, DA GLAVE IN DUHA URITE Z VELIKO IGRE V NARAVI, USTVARJANJA IN PRISTNEGA DRUŽENJA. “ČEBELAM JE TO ŠALA MALA!”
NAJ VAS POVABIMO K OHRANJANJU ZDRAVJA IN DOBREGA POČUTJA, TAKO VAS SAMIH KOT VSEH OSTALIH, SAJ SMO V TEM VSI SKUPAJ.

V KOLIKOR ŽELITE, LAHKO ZA NAJRANLJIVEJŠE V TEH RAZMERAH, NAŠE STAROSTNIKE V DOMOVIH ZA OSTARELE, TO PREPROSTO IN SRČNO STORITE Z VOŠČILNICO.

IZDELAVA VOŠČILNIC ZA STAROSTNIKE

Projekt MALA POZORNOST ZA VELIKO VESELJE. Je vseslovenska akcija zbiranja novoletnih voščilnic za starostnike, ki bivajo v domovih in centrih za starejše občane. Dodamo svoje voščilo (velika pisava in berljiva).
Povezava do vseh podatkov:

VSEM VAM, LJUBI NAŠI OTROCI, NA KRILIH ČEBELE ADELE POŠILJAMO OBJEMČKOV IN POLJUBČKOV ZVRHAN VRČ, VAŠIM NAJBLIŽJIM PA TUDI ŽELIMO LE VSEGA DOBREGA!

ZA KRATEK ČAS PA ŠE ZGODBICA

Čebela Adela

NE “ODLETITE” PREDALEČ IN SPREMLJAJTE NAŠO SPLETNO STRAN ŠE NAPREJ.

“Brenčački” Belma in Maja P.