Drage mravljice…

Leonida in Tjaša vam pošiljava lep, sončen pozdravček. Zelo, zelo vas pogrešava in komaj čakava, da se zoper vidimo. Upava, da ste vsi zdravi, da se imate lepo in da se veliko gibljete na svežem zraku…

Da vam bodo dnevi hitreje minili, si lahko prepevate… Hudo mravljico, ponovite deklamacijo: Prsti,… se igrate spoznavni igrici… Zeleni krokodil, Osliček kdo te jaha,…

Skupaj z vašimi starši lahko poiščete fotografije živalic, ki živijo v gozdu, jih poimenujete in izrežete ter zalepite… Veseli bova, če jih boste narisali in risbice prinesli v vrtec…

Oglasil sem nama je škratek Jesenko in vam pošilja pesmico o Ježku in medvedu, recept za čokoladne ježke, fotografijo o kljunatem Ježku z nekaj zanimivostmi ter seznam sestavin za pripravo slanega testa. Iz slanega testa lahko oblikujete Ježka ( za bodice uporabite zobotrebce… Želode za oči,…)

Zabavno ustvarjanje… Objemček!

 

PESMICA O JEŽKU ZANIMIVOSTI O JEŽU
SLANO TESTO
SLADKI JEŽKI