DRAGE ČEBELICE Z DRUŽINAMI

res vas pogrešava in res že komaj čakava na naše nove skupne podvige in čarovnije. Verjameva v vsakega izmed vas! Verjameva, da dajete vse od sebe! Čebelice, bravo za moč in pomoč! Korona virus nas, sicer, še drži v svojem primežu, bo pa tudi tega konec.

December je – “kot naročeno” – čas, ko že pregovorno vsi radi verjamemo v čarovnijo in v dobro. Pa dajmo! Bodimo letos drug drugemu “dobri možje” in se obdarujmo z lepimi mislimi, besedami in s pomočjo. Vsi skupaj si res vzajemno in dosledno pokažimo tudi kolektivno odgovornost v tej situaciji. Držimo se smernic, ki so prava smer za vse nas.

Za naju bo darilo že, če vas ob najinih besedah in predlogih za skupno početje objame lepa, pozitivna misel.

Vabiva vas, da pokukate v “Miklavževo” priponko, kjer vas čaka mala miška z velikim jabolkom.

Čarovnija se zgodi, ko jabolko razdeli … Mmmmm, tudi po jabolčnem pecivu s cimetom že praznično diši …

 

Pa še nekaj vaj za vaš jeziček …

 

 

 

 

 

Imava vas radi, dragi otroci, pa čim prej na snidenje! Vam in vašim bližnjim želiva le vse dobro tega sveta …

 

brenčački Belma in Maja