PREVZEM IN ODDAJA OTROK

6.30 – 7.00    –     Vsi otroci se zbirajo v starem delu vrtca, v skupini Pikapolonic.

7.00 – 7.10    –      Poteka »selitev«: mlajši  gredo k  Polžem ali Čebelam, starejši otroci (Žabe, Ribe) v spodnji del
novega vrtca (Mravlje, Sove) pa v zgornji del.

Opomba: Predlagamo, da otroke iz skupin novega dela vrtca, pripeljete pred 7.00 ali po 7.10, kajti v tem času poteka »selitev«.

Od 15. 30 dalje so otroci ponovno združeni: v starem delu pri Pikapolonicah, v novem delu po naslednjem razporedu (Žabe, Ribe) v spodnjem delu, (Mravlje, Sove) v zgornjem delu vrtca.  Od 15.45 – 15.55 so vsi otroci novega dela pri Mravljah.

15.55 – 16.00      Poteka »selitev« otrok iz novega v stari del vrtca.

16.00  – 16. 30     Vsi otroci so združeni v skupini Pikapolonic.

Pojasnilo : V primeru manjšega  števila otrok  ali izostanka vzgojnega osebja lahko pride do sprememb. O tem vas bomo sproti obveščali.  Izjemoma se vrtec odpira ob 6.15 (dogovor  z MOK in starši).

Strokovne delavke  vrtca                                                                                    Vlasta Baraga, ravnateljica