V novo šolsko leto je zakorakalo nekaj lanskih in nekaj novih otrok. Uvajanje je potekalo uspešno in hitro. Pogovarjali smo se o družinah, izdelali smo maketo Škofij, naučili smo se gibalno igrico »Mi pa hiško zidamo, Če si srečen, Palačinke«, … Spoznavali smo jesenske plodove. Pekli smo kostanj. Skuhali smo sadno marmelado, pekli palačinke in delali sok z veliko vitamini. Na šolskem igrišču smo večkrat opazovali deževnike, nekaj smo jih imeli v svojem akvariju z zemljo. Igrali smo se igrico FIT deževniki. S kolebnico, s telesom in s pisalom smo gibali kot deževniki. Večkrat smo se odpravili s škornji na lov za lužami. Ogledali smo si predstavo » Mala miška in veliko rdeče jabolko ter Razbita buča«, ki sta jo zaigrali vzgojiteljici. Ustvarjali smo z naravnimi materiali in plastelinom. Garderobo smo okrasili kar z našimi jesenskimi izdelki. Igrali smo na male instrumente, telovadili v telovadnici …..In še veliko smo počeli…