Spoštovani starši in otroci,

 

v ponedeljek, 12. 4. 2021, se bomo vsi ponovno srečali v vrtčevskih igralnicah. Tako nas je obvestilo Ministrstvo za izobraževanje. Delo v vrtcu bo potekalo tako kot pred 1. aprilom, ko so se šole in vrtci zaprli. Naša želja je, da bi delo v vrtcu potekalo brez ponovnih prekinitev in da se vsaj vrnemo v normalen vrtčevski vsakdan. Da bi to dosegli pa je nujno, da se držimo že znanih ukrepov (maske, higiena rok, razkuževanje, medsebojna razdalja-če je to mogoče). Maske so za starše in delavce še vedno obvezne na hodnikih vrtca, vstopanje v igralnice ni dovoljeno.

 

Dolžnost delavcev vrtca, je da zapovedane ukrepe upoštevamo in v največji možni meri tudi izvajamo To pričakujemo tudi od vas staršev

Naš cilj je, da OTROCI VRTEC OBISKUJEJO BREZ NOVIH PREKINITEV IN ČIM BOLJ ZDRAVI.

 

Obenem bi opozorila še na obveznost javljanja kakršnegakoli obolenja ali visoko rizičnega kontakta otrok v povezavi s COVID 19. Le tako lahko pravočasno in ustrezno ukrepamo, vam posredujemo ustrezna navodila.

 

Naj bo ponoven povratek v NAŠE IGRALNICE čim bolj miren in zdrav.

 

Ravnateljica, Vlasta Urška Baraga