Spoštovani starši!

V skladu z zakonom o spremembah in dopolnitvah Zakona o opravljanju plačilnih storitev za proračunske uporabnike (UL RS, št. 111/2013)  imate starši možnost prejemanja računov za šolske in vrtčevske storitve tudi v elektronski obliki.

Obveščamo vas, da ima tudi naša šola vzpostavljen sistem, ki omogoča šoli in vrtcu izdajanje e-računa.

Za lažje, hitrejše, enostavnejše, predvsem pa okolju prijaznejše prejemanje računov, vam ponujamo možnost pošiljanja e-računov v spletno banko. Starše, ki bi želeli prejemati račune v elektronski obliki, prosimo, da izpolnite priloženo izjavo in jo vrnete v tajništvo šole po navadni pošti ali na elektronski naslov:

o-okskofije.kp@guest.arnes.si

Izjava je na voljo vsem staršem, ki želijo na novo urediti prejemanje e-računov.

IZJAVA

Hvala za razumevanje in sodelovanje!