Z veseljem vas obveščamo, da bomo tudi letos izvedli razpis za financiranje oskrbnine za vrtec. Letošnji razpis je namenjen staršem, ki so slovenski državljani, rojeni leta 1990 ali kasneje, in katerih otrok obiskuje vrtec v Sloveniji.

Razpis izvaja Fundacija – zbiranje prijav, obveščanje staršev, prijava na FURS itd. Prijava je mogoča izključno prek spletne strani www.fundacijabb.org/razpis, in sicer od 28. 9. od 8.30 do 19. 10. 2023 do polnoči.

Osnovni podatki o akciji

  • Plačilo oskrbnine za vrtec za mesec november 2023 – znesek vključuje oskrbnino in prehrano, ne pa morebitnih drugih stroškov, kot na primer udeležba na taboru, interesne dejavnosti ipd.
  • Prijavijo se lahko slovenski državljani, ki so rojeni leta 1990 ali kasneje in je njihov otrok vključen v vrtec v Sloveniji
  • Oskrbnino bomo plačali do 10.000 otrokom
  • Znesek oskrbnine za posameznega otroka bomo nakazali neposredno na bančne račune vrtcev.

Več informacij na povezavi: https://www.fundacijabostjanabandlja.org/razpis/vabilo.pdf