Za starše, ki morajo v  tednu od 16.11.2020 do 20.11.2020 delati, bo tudi v tem tednu organizirano delovanje vrtca v minimalnem obsegu. V skupini je največ 6 otrok.

Dežurno varstvo otrok bo zagotovljeno za otroke, katerih starši (v primeru enostarševske družine skrbnik otroka) so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

OTROKE, KI ŽE OBISKUJEJO NUJNO VARSTO NI POTREBNO PONOVNO PRIJAVLJATI. Obvestite  nas le, če vaš otrok našega vrtca v naslednjem tednu ne bo obiskoval.

Prosimo, da tudi naše tajništvo obvestite, če boste otroka v vrtec vključili  (elektronska pošta

o-okskofije.kp@guest.arnes.si

Starši lahko pripeljejo otroka v vrtec le ob predhodni prijavi. V kolikor se bo med tednom pojavila nujna potreba po dežurnem varstvu, nas lahko pokličete 05 6626 580.

Ob prihodu v vrtec (ali najkasneje prvi dan ob odhodu otroka iz vrtca) morajo starši strokovni delavki predložiti potrdilo delodajalca za oba starša (povezava do potrdila).

V času zaprtja vrtcev bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni. Pravno podlago bo določil interventni zakon.