Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se z 9. februarjem ponovno odpirajo vrtci. Pri tem moramo upoštevati določena priporočila NIJZ, ki smo vam jih predstavili že v dopisu v četrtek, 12. 1. 2021.

Nošenje mask v prostorih vrtca je obvezno. Prav tako se skupine otrok med seboj ne mešajo zato potrebujemo čim bolj natančen čas prisotnosti otroka v vrtcu. Na osnovi vaših podatkov bomo organizirali delo strokovnih delavk vrtca.

Obrazec za prijavo otrok v vrtec je priloga temu dopisu. Prosimo, da ga izpolnjenega pošljete na spletni naslov šole, najkasneje do sobote, 6. 2. 2021 do 12. ure.

OBRAZEC ZA PRIJAVO

Poudariti moram, da v vrtec pripeljete le POPOLNOMA ZDRAVE otroke. To je nujno, če želimo vsi skupaj prispevati k trajnemu in nemotenemu delovanju vrtca.

Vsi skupaj računamo na vaše upoštevanje navodil in podporo pri upoštevanju pravil.

Vsi delavci vrtca se veselimo našega ponovnega odprta, nadaljevanja našega dela in vrnitve otrok.

Hvala vam in na svidenje.

Vlasta Urška Baraga s sodelavci vrtca