Pretekli teden smo obiskali našo novo šolo, z namenom doživetja nadvse vznemirljivega in poučnega Planetarija Odiseja (ki nas je popeljal po našem in drugih osončjih) ter obiska šolske knjižnice. V slednji nas je tako zelo prijazno pričakala knjižničarka Snežana, ki nam je poleg predstavitve knjižničnega bontona tudi prebrala novo knjigo – Mavrična ribica se ne boji več. Dokončno smo pregnali vse strahove (za tisti dan). Oboje je bilo resnično lepo!!!

V skupini pa nas je obiskala Vitova mamica, frizerka Andreja, ki ima resnično spretne in hitre prste, s katerimi je, kot bi mignil, otrokom, ki so si to želeli, oblikovala pričeske ter jim jih obarvala z lasnimi barvami v pršilu. VAUUUUU! Med tem pa smo ostali z (drugačnimi) barvami ustvarjali darilca – spominke za tiste, ki so nam vedno na voljo, ko jih potrebujemo. Istega dne smo praznovali Galov rojstni dan, zato so bile te nove “mavrične” pričeske kot naročene.

Prosta igra, igra na prostem, druženje ter gibanje pa vsekakor ostajajo naše vodilo.

Lep žabji pozdrav vsem.