Spoštovani starši, po današnji okrožnici MIZŠ in odločitvi vlade bo od ponedeljka, 1. 2. 2021 v vrtcu ponovno potekalo le nujno varstvo. V skupini bo lahko 8 do 10 otrok (odvisno od starosti). Skupine bodo mešane, kot so bile v preteklem tednu in naj bi bile čim bolj stalne čez cel teden. Zato se morate starši obvezno prijaviti za to varstvo in tudi priložiti potrdilo delodajalca, da je vaša prisotnost na delovnem mestu obvezna in dela ne morete opravljati od doma. Tudi, če je vaš otrok vrtec v tem tednu obiskoval, ga morate za naslednji teden obvezno prijaviti preko spodnje povezave. Kasnejših prijav ne bomo upoštevali, ker bo urnik dela prilagojen prijavljenemu številu otrok.

 

Starši prijavite otroka za dežurno varstvo v tednu od 1.2. do 5.2.2021 do PETKA, 29. 1. 2021 do 12.00 ure, preko spletnega obrazca:

https://www.vrteckoper.si/p280/Prijava

 

Prosim za spoštovanje pravil in se obenem zahvaljujem za razumevanje.

Vlasta Urška Baraga, ravnateljica