Metulji smo že veliki, saj smo lanske Čebelice, resda z nekaj novimi prijatelji. Zdaj ko nas je več, je še bolj veselo in razgibano. Radi se imamo in radi hodimo v vrtec.

Ob ponedeljkih imamo KNJIŽNE DNI. Ob torkih je v ospredju GIBALNA URICA. Srede so namenjene OTROŠKI JOGI. Četrtki so dnevi za UMETNOST, petki pa dnevi za ŠE VEČ PROSTE IGRE.

Učimo se sobivanja, o pomoči drugim, prijateljstvu, čustvih …, saj vse to krepi samopodobo, tako nas kot ostalih. Veliko se pogovarjamo. S škarjicami, barvicami, didaktičnimi igrami … smo že precej vešči, natančni. Raziskujemo jesen, z vsemi čutili. Veliko časa preživimo na zraku. Brez glasbe, prepevanja in plesa pa tudi pri nas, seveda, ne gre, zlasti ne na rojstnodnevnih zabavah, ki jih je bilo že nekaj. Vse najboljše vsem slavljencem za nazaj ter vse najboljše v tem šolskem letu vsem Metuljčkom cekinčkom in potepinčkom želimo njihove

Belma, Maja in Nevenka